Konkurs j. angielskiego na St.Patrick’s Day!

Drodzy uczniowie klas 6-8! Przypominamy, że 14 marca upływa termin nadsyłania prezentacji, która będzie odpowiedzią na pytanie „How is St. Patric’s Day celebrated all over the world?” Celem konkursu jest przygotowanie w języku angielskim prezentacji multimedialnej składającej się z minimum 5 slajdów na temat różnych obchodów dnia Św. Patryka. Ważniejsze od samej postaci są zwyczaje i tradycje związane ze świętem obchodzonym 17 marca w różnych krajach na świecie.

Poszukajcie ciekawych informacji i poprawnie przedstawcie je w języku angielskim – na zwycięzców czekają nagrody  :). 

Prace konkursowe przesyłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do najbliższej niedzieli. Good luck!

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs j. angielskiego na St.Patrick’s Day!