Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”

Kiedy wiosna budzi się do życia, pojawiają się pierwsze pąki na drzewach i promienie słoneczne wiadomo, że zbliżają się Święta Wielkanocne. Chcemy rozbudzić wyobraźnię naszych uczniów klas 4 – 6 i zachęcić do udziału w konkursie pt. „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”. Każdy może zaprezentować swoją wersję świątecznej dekoracji, wykorzystując kreatywność oraz zdolności manualne.

Zdjęcie wykonanej ozdoby przesyłamy na następujące adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na zdjęcia prac czekamy do 31 marca 2021 roku.

Aleksandra Wieczorek i Marzena Marynowska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”