„Kultura i szacunek tworzą mój dobry wizerunek”- szkolny konkurs poetycki

maniery21         

                      „To, co się mówi od siebie, jest zawsze poezją”. E. Renan 

 

Wszystkich uczniów klas 4-8 zachęcamy do udziału w kolejnym przedsięwzięciu realizowanym w ramach programu „Dobre maniery, łamią bariery”. Tym razem zapraszamy na spotkanie z poezją i… własną wyobraźnią. Napiszcie wiersz - od 10 do 20 wersów- biały lub rymowany, a może ktoś pokusi się o fraszkę ? Tematyka Waszych utworów powinna dotyczyć zasad dobrego wychowania i ich roli w naszym życiu oraz szeroko rozumianej kultury osobistej.

Na prace czekamy do 18 marca. Prosimy o przesyłanie ich na :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Popatrz na świat oczyma poety! Zachęcamy i zapraszamy ;)

Na zwycięzców czekają punkty plusowe i nagrody !

Jolanta Nadolna i Bożena Dirbach

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy „Kultura i szacunek tworzą mój dobry wizerunek”- szkolny konkurs poetycki