ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA PROJEKT MASKOTKI NASZEJ SZKOŁY

Z przyjemnością informujemy, że Komisja pod przewodnictwem Pani Dyrektor - Aleksandry Kuś rozstrzygnęła konkurs na maskotkę naszej szkoły. Zgłosiliście mnóstwo bardzo ciekawych projektów, za które serdecznie dziękujemy !!!

Najwyżej ocenioną została kompilacja prac Poli Skolimowskiej z klasy VI E i Dominiki Borak z klasy I C. Wizualizację zwycięskiego połączenia prac przedstawia załączone zdjęcie. Ponadto - wyróżniona została praca Marka Zaborowskiego z klasy I A.

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe przekazane przez Laboratoria Medyczne VITALABO. 

Teraz przechodzimy do drugiego etapu - prosimy o zaproponowanie IMIENIA dla wybranego projektu maskotki. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność. Propozycje można zgłaszać do organizatorów konkursu (Iwona Dembska, Kinga Wrzesińska lub Joanna Grabowska) w terminie do 31 Marca 2020 roku.

Kinga Wrzesińska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA PROJEKT MASKOTKI NASZEJ SZKOŁY