Konkurs wielkanocny dla klas 1-3 SP

Zapraszamy chętnych uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w wielkanocnym konkursie, którego organizatorem jest Urząd Miasta Bydgoszcz. Praca konkursowa to kartka wielkanocna z motywem bydgoskim wykonana w formacie A4. Używając płaskich technik plastycznych jak rysowanie, malowanie czy wyklejanie( unikając ozdób jak koraliki brokat czy grube naklejki) prosimy stworzyć projekt kartki świątecznej i dostarczyć ją wraz z podpisaną zgodą rodzica do 27 marca do sali nr 009. Wybrane projekty zostaną wydrukowane na kartkach świątecznych wysyłanych przez Prezydenta Bydgoszczy do lokalnych instytucji, honorowych bydgoszczan oraz partnerów miasta. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.
 
koordynatorki konkursu:Anna Rydzyńska, Marlena Szymańska
Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs wielkanocny dla klas 1-3 SP