„Barbarzyńca w... mieście” – zaproszenie do konkursu poetyckiego

W tym roku już po raz siódmy nasza szkoła i „Przewodnik Katolicki” zapraszają do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim. Propozycja skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z Bydgoszczy i okolic.

W Roku Herberta zachęcamy młodych twórców do zmierzenia się z tematem „Barbarzyńca w… mieście”. Zadaniem dla wszystkich chętnych jest napisanie wiersza o mieście lub miasteczku, które wywarło na nich wrażenie, poruszyło, zachwyciło, urzekło swoim pięknem. Na Wasze prace czekamy do 8 marca. Szczegóły – w regulaminie.

Regulamin

Załącznik nr 1 

Zapraszamy!

Katarzyna Jarzembowska, Ewa Marach-Kunicka

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy „Barbarzyńca w... mieście” – zaproszenie do konkursu poetyckiego