Kultura i dobre maniery widziane oczyma poetów

       

                      „Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą.”

                                                             Adam Mickiewicz

 

„Savoir-vivre w poezji to tytuł szkolnego konkursu recytatorskiego, na który gorąco zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 . Uczestników prosimy o zaprezentowanie dowolnego wiersza polskiego poety traktującego o zasadach dobrego wychowania w codziennym życiu. Przedsięwzięcie odbywa się w ramach programu „Dobre maniery, łamią bariery. Szkoła dobrych nawyków”. 

Zapraszamy 26 lutego (wtorek) o godzinie 13 20 do sali 217 na spotkanie z polską poezją                                                                                     

 -  Jolanta Nadolna i Bożena Dirbach

 

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Kultura i dobre maniery widziane oczyma poetów