Szukamy Mistrza savoir- vivre w SP nr 31

savoir vivre 

„Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie.” - Antoni Słonimski

 

W związku z realizacją IV edycji programu „Dobre maniery, łamią bariery. Szkoła dobrych nawyków” zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w szkolnym konkursie wiedzowym „Mistrz savoir-vivre”. Czy jestem za pan brat z dobrymi manierami? Na to pytanie z całą pewnością odpowiedzą sobie uczestnicy tego konkursu . Zawodnicy , podczas rozwiązywania testu, będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu zasad savoir-vivre dotyczących między innymi nakrywania i podawania do stołu, form towarzyskich oraz netykiety.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w „kulturalnych” zmaganiach do 20 listopada w sali 103 i 217. Zapraszamy !

organizatorki : Bożena Dirbach i Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Szukamy Mistrza savoir- vivre w SP nr 31