Konkurs Mój Plan pokoju

Jest to konkurs dla klas czwartych. Uczniowie mają za zadanie wykonać plan swojego pokoju (może być wymarzony lub nawet wymyślony) w dowolnej skali, pod rysunkiem powinni zrobić opis, tzn. podać nazwę i wymiary rzeczywiste obiektów, które narysowałli na planie. Oprócz tego należy wykonać model tego pokoju w trójwymiarze. Skala modelu jest już dowolna. Model powinien również zawierać elementy naniesione na plan, ściany jak i inne ozdoby, przedmioty w pokoju. Technika wykonania modelu jest dowolna, materiał z jakiego uczniowie wykonają model pokoju też jest dowolny.

Plan z opisem oraz model pokoju należy podpisać imieniem, nazwiskiem i klasą. 
Liczę na zaskakująco ciekawe prace.
Termin wykonania prac: dwa tygodnie od ukazania się informacji na stronie szkoły.

autor: Anna Pawełkiewicz 

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs Mój Plan pokoju