Spring-konkurs języka angielskiego dla uczniów w oddziałach przedszkolnych i uczniów klas pierwszych SP

wiosna1Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego- SPRING 

Konkurs jest skierowany do dzieci sześcioletnich w oddziałach przedszkolnych i uczniów klas pierwszych szkół podstawowych. 
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dowolną techniką i w dowolnym formacie pracy plastycznej związanej z Wiosną oraz umieszczenie podpisów pod obrazkami(min. 10 wyrazów) w języku angielskim. Prace podpisane (imię i nazwisko dziecka, nazwa oddziału przedszkolnego lub klasy, adres przedszkola lub szkoły ) prosimy o przekazanie do dnia 6 kwietnia 2018r do organizatorów konkursu  (Anna Rydzyńska oraz Zuzanna Bekisz-Michalska)
 
autor: Anna Rydzyńska
 
Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Spring-konkurs języka angielskiego dla uczniów w oddziałach przedszkolnych i uczniów klas pierwszych SP