„DRZWI OTWARTE” 16.11.2017r. Godz. 17:00-19:00

 

Edukacja wczesnoszkolna

  • Hernet Dorota s.012

  • Frankowska Bogumiła s.013

  • Lewicka Katarzyna s.010

  • Papke Halina s.013

  • Puziak Joanna (nieobecna)

  • Rydzyńska Anna s.009

  • Szarkowska Halina s.010

  • Szymańska Marlena s.009

  • Trojanowska Małgorzata s.107

  • Żukierska Maria s.012

  • Żukierska Marta s.011

Religia

  • Czwarno Agnieszka s.102

  • Malendowicz Karol s.102

  • Panfil Maria s.102

  • ks.Musielak Maciej s.102

Język polski

  • Ciesielska Magdalena s.106

  • Jarzembowska Katarzyna s.205

  • Nadolna Jolanta s.103

  • Pol Anna s.204

  • Świątkowska Anna (nieobecna)

  • Żywiałowska Agnieszka s.105

Język angielski

  • Bekisz-Michalska Zuzanna s.009

  • Dąbek Marcin s.201

  • Krzyżelewska – Suś Anna s.101

  • Buczyńska Jolanta s.201

  • Piskorz Agata s.101

  • Sobczuk Sylwia (nieobecna)

  • Rydzyńska Anna s.009

Język niemiecki

  • Bereszyńska Monika s.202

  • Łysiak Agnieszka s.202

Matematyka

  • Droż Aleksandra s.206

  • Dąbrowska Kamila s.203

  • Kwapich Aneta s.120

  • Lewalska Ewa s.203

  • Pawełkiewicz Anna s.120

Historia i WOS

  • Lipowicz – Jagodzińska Joanna s.207

  • Kłosowski Krzysztof s.207(g. 17:00-17:45)

  • Kowalczyk Patrycja s.207

Przyroda

  • Dirbach Bożena (nieobecna)

  • Dix Barbara s.216

  • Wyrobek Joanna s.215

Biologia

  • Codrow Aleksandra s.208

  • Wyrobek Joanna s.215

Geografia

  • Dirbach Bożena (nieobecna)

Fizyka

  • Marachowska Lucyna s.214

Chemia

  • Falkowska Wioleta s.214

Technika i Informatyka

  • Łysiak Agnieszka s.202

  • Marynowska Marzena s.118

  • Wieczorek Aleksandra (nieobecna)

Muzyka

  • Rajewski Przemysław s.102

Plastyka

  • Grabowska Joanna s.102

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Mianowska Katarzyna s.24

Wychowanie do życia w rodzinie

• Magdalena Szulc s.215

Wychowanie fizyczne

  • Belter Joanna s.217

  • Dembska Iwona s.217

  • Kasprzak Maciej s.117

  • Lewalski Szymon s.113

  • Malinowska Agnieszka s.204

  • Maćkowski Marcin s.103

  • Mianowska Katarzyna s.24

  • Piętowska Jolanta s.009

  • Śmieszek Jarosław s.117

  • Wrzesińska Kinga s.08

  • Wypych Filip s.203

Wioślarstwo

  • Bełka-Siemion Aneta s.117

  • Nowakowski Waldemar s.201

Taekwondo

  • Giełdon Grzegorz s.201

  • Jagodziński Grzegorz s.216

  • Nowakowski Arkadiusz s.120

  • Wąs Sławomir s.STA

Judo

  • Bielun Łukasz s.202

  • Kuliński Mateusz s.106

Piłka siatkowa

  • Kromrych Maciej s.201

  • Malinowska Agnieszka s.204

  • Baraszkiewicz Monika s.08

  • Mojsiej Marcin s.215

  • Wypych Filip s.203

Piłka nożna

  • Kuropatwiński Roman s.217

  • Kunicki Tomasz (nieobecny)

  • Siewaszewicz Wojciech s.08

  • Maćkowski Marcin s.103

  • Wanat Marcin s.24

  • Winiarski Mateusz s.206

  • Wypych Filip s.203

Świetlica

  • Kanadys Hanna s.102

  • Jurkowska Ilona s.102

  • Elijasz Angelika s.102

  • Mioduszewska Marlena s.108

  • Zielińska Katarzyna s.102

Biblioteka

  • Fischer-Kotowska Sabina s.015

 

 

 

Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018

7.09.2017 r. - klasowe zebrania z rodzicami

28.09.2017 r. - zebranie dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas 3 gimnazjum

19.10.2017 r. - klasowe zebrania z rodzicami

16.11.2017 r. - Zebrania z rodzicami - "Drzwi Otwarte"

14.12.2016 r. - klasowe zebrania z rodzicami - powiadomienie Rodziców o przewidywanych semestralnych ocenach niedostatecznych i obniżonej oceie z zachowania

25.01.2018 r. - klasowe zebrania z rodzicami - podsumowanie I semestru

12.04.2018 r. - klasowe zebrania z rodzicami

10.05.2018 r. - klasowe zebrania z rodzicami - powiadomienie rodziców o przewidywanych rocznych ocenach niedostatecznych i obniżonej ocenie z zachowania

Jesteś tutaj: Start Dla rodziców Zebrania z rodzicami