„DRZWI OTWARTE” 28.03.2019r. godz. 17:00-19:00

Edukacja wczesnoszkolna

Hernet Dorota s.012

Frankowska Bogumiła s.013

Lewicka Katarzyna s.010

Papke Halina s.013

Puziak Joanna s.008

Szarkowska Halina s.010

Szymańska Marlena s.009

Trojanowska Małgorzata s.107

Żukierska Maria s.012

Żukierska Marta s.011

Kozłowski Paweł s.010

Religia

Czwarno Agnieszka s.102

Malendowicz Karol s.102

Chylmański Radosław s.102

ks.Musielak Maciej s.102

Język polski

Ciesielska Magdalena s.106

Jarzembowska Katarzyna s.205

Nadolna Jolanta s.204

Pol Anna s.204

Marach-Kunicka Ewa s.205

Żywiałowska Agnieszka s.105

Połońska Anna s.105

Język angielski

Bekisz-Michalska Zuzanna s.107

Romel-Gromacka s.217

Krzyżelewska – Suś Anna s.101

Buczyńska Jolanta s.206

Piskorz Agata s.101

Sobczuk Sylwia (nieobecna)

Rydzyńska Anna s.009

Język niemiecki

Bereszyńska Monika s.202

Łysiak Agnieszka s.202

Matematyka

Droż Aleksandra s.206

Dąbrowska Kamila s.120

Kwapich Aneta s.120

Lewalska Ewa s.104

Wejer Anna s.104

Marachowska Lucyna s.214

Historia i WOS

Lipowicz – Jagodzińska Joanna s.207

Kłosowski Krzysztof s.207

Kowalczyk Patrycja s.207

Przyroda

Dirbach Bożena s.217

Dix Barbara s.216

Geppert Agata s.216

Romana Obuchowska s.215

Biologia

Codrow Aleksandra s.208

Romana Obuchowska s.215

Geografia

Dirbach Bożena s.217

Fizyka

Marachowska Lucyna s.214

Podlaszewska Danuta s.214

Chemia

Falkowska Wioleta s.214

Technika i Informatyka

Łysiak Agnieszka s.202

Marynowska Marzena s.117

Wieczorek Aleksandra s.117

Muzyka

Rajewski Przemysław s.102

Plastyka

Grabowska Joanna (nieobecna)

Edukacja dla bezpieczeństwa

Mianowska Katarzyna s.24

Wychowanie do życia w rodzinie

Magdalena Szulc s.215

Belter Joanna s.121 

Wychowanie fizyczne

Belter Joanna s.121

Dembska Iwona s.121

Kasprzak Maciej s.213

Lewalski Szymon s.113

Maćkowski Marcin s.101

Mianowska Katarzyna s.24

Piętowska Jolanta s.008

Śmieszek Jarosław s.213

Wrzesińska Kinga s.121

Wypych Filip s.104

Kowalski Rafał s.015

Wioślarstwo

Bełka-Siemion Aneta s.213

Nowakowski Waldemar s.213

Taekwondo

Giełdon Grzegorz s.205

Jagodziński Grzegorz s.120

Nowakowski Arkadiusz s.216

Wąs Sławomir s.202

Judo

Bielun Łukasz s.101

Kuliński Mateusz s.106

Piłka siatkowa

Kromrych Maciej s.24

Malinowska Agnieszka s.205

Baraszkiewicz Monika s.204

Mojsiej Marcin s.215

Wypych Filip s.104

Piłka nożna

Izajasz Szymon s.121

Kunicki Tomasz s.204

Siewaszewicz Wojciech s.08

Maćkowski Marcin s.101

Winiarski Mateusz s.217

Żyra Marcel s.117

Świetlica

Kanadys Hanna s.102

Jurkowska Ilona s.102

Elijasz Angelika s.102

Zielińska Katarzyna s.102

Hełminiak Agata s.102

Biblioteka

Fischer-Kotowska Sabina s.015

Mioduszewska Marlena s.108

Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2018/2019

6.09.2018 r. - klasowe zebrania z rodzicami

27.09.2018 r. - zebranie Dyrektora Szkoły z rodzicami uczniów klas 8 SP i 3 gimnazjum - organizacja egzaminów

25.10.2018 r. - klasowe zebrania z rodzicami

6.12.2018 r. - klasowe zebrania z rodzicami - powiadomienie o przewidywanych ocenach semestralnych ocenach niedostatecznych i obniżonej ocenie z zachowania

31.01.2019 r. - klasowe zebrania z rodzicami - podsumowanie I semestru

28.02.2019 r. - klasowe zebrania z rodzicami uczniów klas 8 SP i 3 GIM - informacja o warunkach przebiegu egzaminów zewnętrznych

28.03.2019 r. - "drzwi otwarte"

9.05.2019 r. - klasowe zebrania z rodzicami - powiadomienie o przewidywanych rocznych ocenach niedostatecznych i obniżonej ocenie z zachowania

Jesteś tutaj: Start Dla rodziców Zebrania z rodzicami